Zdefiniuj prebiotyki

Wszystkie pokarmy, które jemy, przechodzą przez nasz jelita, a nasze trawienne działy działają, aby ich rozkładać, tak aby nasze ciała mogły z nich korzystać. Prebiotyczne spożycie zostało zbadane zarówno u ludzi, jak iu zwierząt, a rezultat doprowadził do lepszej oceny stanu zdrowia na wiele sposobów. Chociaż probiotyki zostały popularyzowane, zwłaszcza poprzez spożywanie sfermentowanych produktów spożywczych, wiele podstawowych korzyści prebiotyków nadal nie jest jeszcze głównym źródłem. Nie tylko zmniejszenie masy ciała, ale również działanie kortyzolu wykazały pozytywne skutki uboczne w codziennym sposobie żywieniowym.

What is a prebiotic

Bez prebiotyków probiotyki nie są w stanie przynieść korzyści systemowi trawiennemu i pomagać w działaniu mikrobiom, ponieważ brakuje niezbędnych zasobów. Jedzenie takie jak ciasto z kurczaka lub makarony i sery może być trudne do oporu, ale nie są tak pomocne dla jelit lub jako żywotność bananów lub cebuli mikrobomów, ponieważ są w pełni strawione przed podróżą do jelita grubego lub okrężnicy. Bakterie rozkładają inulinę pozostawiając krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które są niezwykle ważne w wspomaganiu zdolności jelit do przetworzenia żywności, zmniejszając częstość występowania chorób układu trawiennego. Kiedy otrzymują najbardziej pożyteczne pokarmy, drobnoustroje wewnątrz jelita następnie rosną, replikują i oddają kluczowe składniki jelita grubego i jelita grubego, które pomagają zmniejszyć stres.

Są użyteczne w ochronie ciała przed złymi bakteriami, a także pomagają chronić przed zaburzeniami nerwowymi. W miarę przyjmowania probiotyków zasiewasz dobre mikroby do jelita grubego już obecnej populacji flory. Te drobnoustroje mają kluczowe znaczenie dla zdrowia ekosystemów bakteryjnych, ponieważ przyczyniają się do tworzenia ważnych składników odżywczych. Prebiotykami są suplementy diety, które są przeznaczone do karmienia flory zawartej w jelitach.

Cukrzyca występuje, gdy Twój układ trawienny nie jest w stanie wytworzyć insuliny hormonalnej, co prowadzi do niezdolności do przetwarzania węglowodanów i nieprawidłowego metabolizmu. Korelacja między cukrzycą a prebiotykami ma wiele możliwości przyszłych pogłębionych badań, a spekulanci uważają, że dalsze badania mogą okazać się owocne. Postuluje się, że prebiotyczne włókno może pomóc zmniejszyć ryzyko wystąpienia cukrzycy, wpływając bezpośrednio na ekosystem mikrobiologiczny. Rozkwitając w obrębie jelit, bakterie mogą pomóc jelitowi poprawiać jego zdolność do rozkładania żywności, zwłaszcza cukrów, co może korzystnie wpływać na metabolity.

Inulina jest złożonym węglowodanem zawartym w licznych warzywach, takich jak cykoria, którą można zastosować w swojej diecie. Nie tylko włókno inuliny może zmniejszyć zaparcia może zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych, nawet jeśli działa jako substancja cukru, która zwiększa jej stan jako doskonałe jedzenie. FDA wskazała, że ​​inulina jest ogólnie uznana za bezpieczną i powinna być w porządku, aby spożyć w rozsądnych ilościach. Ponieważ jest to prebiotyk, oligosacharyd zwiększa wchłanianie wapnia, powodując mniejsze szanse na osteoperozę u osób w podeszłym wieku poprzez stymulację mikroorganizmów jelitowych.

Nietypowe gatunki drobnoustrojów są badane jako potencjalni kandydaci na suplementy probiotyczne do produkcji komercyjnej. Możliwe jest dalsze badania nad nowymi metodami wytwarzania prebiotyków. Istnieje obecnie znacząca możliwość znalezienia nowych sposobów tworzenia nowych sposobów wzrostu mikrobiologii. Liczne projekty badawcze mogą utorować drogę do nowych pomysłów i pomóc im być akceptowalne przez naukowców i ogółu społeczeństwa.

Choroba naczyń krwionośnych jest bezpośrednim wynikiem wzrostu substancji takich jak tłuszcz lub cholesterol w ścianach naczyń krwionośnych. Choroba naczyń krwionośnych jest przyczyną wielu chorób i może prowadzić do zawału serca i śmierci, ale zdrowy styl życia może pomóc w tym uniknąć. Wykazano, że błonnik pokarmowy zmniejsza choroby sercowo-naczyniowe poprzez podtrzymywanie bakterii, takich jak probiotyki, które bezpośrednio obniżają poziom cholesterolu. W rezultacie możemy wyciągnąć wniosek, że prebiotyki włókna powinny być zawarte w jednej diety, szczególnie u osób zagrożonych chorobami serca.

Mikroba pomaga również łamać oleje w ciele iw środowisku zewnętrznym. Chroniąc nas od szkodliwych elementów mikroby mogą wyeliminować niebezpieczeństwo, z którymi styka się wewnętrznie. Mikroorganizmy mogą przyczynić się do złamania szkodliwych elementów, a tym samym działać jak nasi ochraniacze. Bakterie bakteryjne w skórze chronią Twoje zdrowie przed złymi bakteriami i są dla Ciebie dobre.

Włókna inuliny są trudne do rozbicia, a więc trafiają do jelita grubego, gdzie działają jako ważne suplementy dla żyjącej w niej mikrobiologii. Pomagają probiotykom, które tworzą ekosystem drobnoustrojowy i dostarczają wielu kluczowych składników dla zdrowia. Inulina jest prostym i ekonomicznym składnikiem, który zwiększa błonnik pokarmowy do zalecanych ilości przy niskich kosztach i niewielkim wysiłku. Ilość błonnika w żywności będzie różna w zależności od kraju i zwyczajowych potraw, ale jest oczywiste, że większość ludzi bierze inulinę w jakiś sposób.

Flora jelitowa są kluczowymi mieszkańcami waszego jelit, ponieważ